Wygodne meble ogrodowe blisko domu – co wybrać?

0

Odpoczynek w promieniach słońca i blisko domu to świetny sposób na regeneracje organizmu. Zaprojektowanie przestrzeni wypoczynkowej na tarasie czy w ogrodzie jest dzisiaj prostsze, niż nam się wydaje – mówią architekci. Wystarczy dopasowany do naszych potrzeb komplet ogrodowy, aby cieszyć się latem blisko natury, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota.

Meble technorattanowe idealne na taras i na balkon

Wśród najchętniej kupowanych mebli ogrodowych wymienia się dzisiaj komplety technorattanowe. Meble takie są dobrze znane w Polsce. Dzisiaj projektanci i producenci proponują nam je w odświeżonej wersji. Nowoczesne meble technorattanowe odznaczają się doskonałym wyglądem, wysoką odpornością na uszkodzenia i ścieranie oraz elegancją. Meble te oferowane są w rozbudowanych kolekcjach, gdzie znajdziemy wszystko co niezbędne do przestrzeni wypoczynkowej: sofy, krzesła, leżanki ogrodowe, stoliki kawowe, doniczki, skrzynie ogrodowe. Atutem jest również to, że meble technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Oznacza to, że możemy dopasować meble do istniejącej już aranżacji. Meble technorattanowe oparte są na stabilnych, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa. Meble technorattanowe możemy uzupełnić miękkimi poduszkami, siedziskami, pledami.

Meble modułowe dla osób kreatywnych

Inną opcją na zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej są meble modułowe – to kolekcje składające się z kilku elementów, które możemy wykorzystywać osobno lub łączyć ze sobą, w zależności od potrzeb i oczekiwań. Kolekcje takie osadzone są na stabilnych stelażach wykonanych z aluminium lub też z twardego drewna – obie opcje prezentują się doskonale. Wierzch mebli pokrywają miękkie poduszki i siedziska wypełnione gąbką tapicerską.

 

Share.

About Author