Wygodne i funkcjonalne meble ogrodowe

0

Odpoczynek w ogrodzie, blisko natury i słońca to najlepsza opcja na relaks bez konieczności wyjeżdżania daleko poza miasto. Dysponując nawet niewielkim skrawkiem ogrodu warto pomyśleć o tym, w jaki sposób zaaranżować go funkcjonalnie. Poza zielenią oraz kwiatami zadbajmy o to, aby znalazło się w nim dość miejsca na miejsce wypoczynkowe. Jak je zaaranżować?

Meble ogrodowe – jaką kolekcję wybrać?

Szeroki wybór mebli ogrodowych i dodatków sprawia, że zaprojektowanie wygodnego miejsca wypoczynkowego nie sprawi problemu. Nowoczesne meble ogrodowe zachwycą nas designem, jak również świetnymi parametrami technicznymi. Meble technorattanowe są lekkie, zaprojektowanie w taki sposób, aby wspierać nasz relaks. Dodatkowo zwracają uwagę tworzywa – projektanci zadbali o to, aby meble ogrodowe były wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne czy na wnikanie wilgoci i brudu.

W kolekcjach technorattanowych znajdziemy wszystko co niezbędne do zaaranżowania ogrodu, tarasu czy balkonu. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się sofy narożne, ale również wygodne fotele i krzesła, leżanki ogrodowe z możliwością regulowania zagłówka, fotele w kształcie kokonu. Szukając oryginalnych rozwiązań warto postawić na meble modułowe, w których elementy kolekcji mogą być łączone ze sobą lub też wykorzystywane pojedynczo. Takie meble osadzone są na stelażach z aluminium lub też z naturalnego drewna.

meble-ogrodowe-milano-ii meble-ogrodowe-milano-ii meble-ogrodowe-milano-i meble-ogrodowe-milano-ii

Parasol w ogrodzie – jaki model wybrać?

Chcąc odpoczywać komfortowo warto wybrać nowoczesny parasol ogrodowy, posiadający kilka punktów regulacji. Taki parasol skutecznie ochroni nas przed promieniami słonecznymi – obszerna czasza stworzona jest z tkanin poliestrowych pokrytych poliuretanem. Parasole osadzane są na ruchomych stopach lub też istnieje możliwość wkopania ich w ziemię.

parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger

Share.

About Author