W poszukiwaniu inspiracji na piękny taras!

0

Zaprojektowanie wymarzonej strefy wypoczynkowej blisko domu jest dzisiaj prostsze, niż nam się wydaje – przekonują zarówno architekci, jak i dekoratorzy. Dzięki szerokiej ofercie produktów oferowanych przez topowych producentów mebli outdoorowych stworzymy przestrzeń, która każdego dnia zachęcać nas będzie do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jakie meble i dodatki wybrać?

Wygodne meble wypoczynkowe

Jaki komplet mebli wypoczynkowych wybrać, aby móc komfortowo odpoczywać blisko natury? Możliwości jest wiele – jednymi z najchętniej wybieranych są dzisiaj meble technorattanowe, które nie tylko prezentują się estetycznie, ale też są wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Alternatywą dla mebli technorattanowych są meble osadzone na aluminiowych stelażach, których siedziska i oparcia tworzone są z miękkich poduszek i siedzisk lub też z lin polipropylenowych. Wielu klientów sklepów pyta również o eleganckie meble z naturalnego rattanu.

meble-ogrodowe-milano meble-ogrodowe-lyon meble-ogrodowe-leonardo meble-ogrodowe-imola

Parasol ogrodowy – ochrona przed słońcem!

Jednym z elementów, których nie może zabraknąć w naszym otoczeniu na tarasie jest bez wątpienia parasol ogrodowy. Nowoczesne parasole ogrodowe zaskoczą nas pod wieloma względami: są one dostępne w różnych rozmiarach czaszy, posiadają liczne punkty regulacji, są tworzone z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie i uszkodzenia. Nowoczesne parasole ogrodowe posiadają czasze tworzone z wysokiej jakości tkaniny technicznej, która pokryta jest warstwą poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że czasza chroni nas nie tylko przed promieniami słonecznymi, ale również przed niespodziewanym deszczem. Czasza może być regulowana w jednej lub w dwóch płaszczyznach, co pozwala na jeszcze dokładniejsze określenie kąta padania cienia. Stelaże parasoli tworzone są z aluminium malowanego proszkowo – to trwała i stabilna konstrukcja, zabezpieczona przed działaniem wilgoci i rdzą.parasol-ogrodowy-challenger- parasol-ogrodowy-challenger- parasol-ogrodowy-icon parasol-ogrodowy-challenger

Share.

About Author