Taras dopasowany do potrzeb

0

Zaprojektowanie funkcjonalnego tarasu jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej – przekonują architekci i dekoratorzy wnętrz. Funkcjonalna przestrzeń przydomowa może być wykorzystywana na wiele sposobów: jako miejsce odpoczynku, przestrzeń do pracy czy miejsce do spotkań w gronie znajomych. Niezbędne są jedynie odpowiednie meble i dodatki!

Nowoczesne meble ogrodowe

Podstawą w odpoczynku na tarasie przy domu są meble. Dzisiaj producenci mebli ogrodowych zaproponują nam wiele interesujących zestawów, w tym przede wszystkim komplety technorattanowe, jak również meble modułowe. Meble wyróżnia przede wszystkim doskonały design – przyciągają one wzrok i są niewątpliwie ozdobą każdej przestrzeni wypoczynkowej. Meble takie są również odpowiednio profilowane – dają one komfort wypoczynku, stabilne podparcie dla naszych pleców. W rozbudowanych kolekcjach meblowych znajdziemy przede wszystkim sofy narożne, wygodne fotele i krzesła, stoliki kawowe, leżanki ogrodowe, fotele wiszące.

meble-ogrodowe-milano-ii meble-ogrodowe-milano-ii meble-ogrodowe-milano-i meble-ogrodowe-milano-i

Kupujemy nowoczesny parasol ogrodowy 

Meble to nie wszystko, aby móc odpoczywać spokojnie i komfortowo. W ciągu upalnych, letnich dni warto zabezpieczyć się przed promieniowaniem słonecznym oraz upałem. Pomoże nam w tym parasol ogrodowy, najlepiej pochodzący z najnowszych kolekcji topowych producentów. Nowoczesne parasole ogrodowe zaskoczą nas nie tylko estetyką, ale również funkcjonalnością. Parasole posiadają kilka punktów regulacji, przez co możliwe stanie się perfekcyjne dopasowanie kąta padania cienia. To jednak nie wszystko – nowoczesne parasole posiadają czasze tworzone z wysokiej jakości materiałów – najczęściej jest to tkanina poliestrowa pokrywa warstwą poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że parasol chroni nas nie tylko przed słońcem, ale również przed niespodziewanym deszczem!

parasol-ogrodowy-voyager parasol-ogrodowy-voyager parasol-ogrodowy-voyager parasol-ogrodowy-voyager

Share.

About Author