Solidne i trwałe meble do nowoczesnego ogrodu

0

Wyposażenie ogrodowe niemal codziennie narażone jest na kontakt z czynnikami, które mogą osłabiać jego strukturę i negatywnie wpływać na jego estetykę. Kupując nowe meble albo dodatki na taras, do altany czy na balkon powinieneś zwracać uwagę przede wszystkim na jakość ich budulca. Jakie meble okażą się najlepszym wyborem? Sprawdź!

Technorattan

Meble z technorattanu od kilku lat cieszą się niezachwianą pozycją lidera w modnych ogrodach. I nic w tym dziwnego! Syntetyczna plecionka inspirowana egzotycznym rattanem łączy w sobie naturalne, ciepłe wykończenie z bezwzględną trwałością. Innowacyjne tworzywo sztuczne, w przeciwieństwie do swojego pierwowzoru, jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne – mróz, wodę, wysoką temperaturę i promieniowanie UV. Co ważne, wyplatany z technorattanu komplet nie wymaga żadnej impregnacji ani zabezpieczania poza sezonem.

Stylowe kanapy, luksusowe leżanki, narożniki o modułowej budowie, huśtawki w kształcie otulającego kokonu… Wybór technorattanowych  mebli jest szeroki. Bogactwo form, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych, daje niemal nieograniczone możliwości podczas aranżacji przydomowej przestrzeni.

fotel-na-balkon fotel-na-balkon meble-na-balkon-filip-i meble-ogrodowe-asti

Aluminium 

Cenisz nowoczesny, minimalistyczny design? W takim razie z pewnością zainteresują Cię meble z aluminium – metalu, który wyparł popularne do niedawna w ogrodach żeliwo. Aluminium jest lekkie, a jednocześnie solidne. Możesz mieć pewność, że nowy komplet zachowa swoją nienaganną formę przez wiele lat intensywnego użytkowania i ekspozycji na zmienne warunki pogodowe. Aluminiowe meble malowane proszkowo nie wymagają impregnacji i mogą przezimować na zewnątrz przykryte jedynie pokrowcem.

fotel-merida meble-ogrodowe-oviedo meble-ogrodowe-oviedo zestaw-ogrodowy-simi

Share.

About Author