Piękny i modny taras – w poszukiwaniu inspiracji

0

Jak zaprojektować elegancki taras, który w ciepłe dni będzie stanowił przedłużenie naszego tarasu? Najlepszym sposobem jest skorzystanie z licznych propozycji topowych producentów mebli ogrodowych. Poza kolekcjami mebli zaproponują nam oni również liczne dodatki, takie jak parasole ogrodowe, grille czy skrzynie ogrodowe, które pozwolą nam na lepsze wykorzystanie tej przestrzeni.

Taras – miejsce, które zachwyca

Jaki powinien być idealny taras? Z pewnością dopasowany do naszych potrzeb – nie ma co do tego wątpliwości. Taras powinien dawać nam możliwość odpoczynku kiedy tylko zapragniemy. Istotne jest to, aby zadbać nie tylko o wygodne meble, ale też elementy, które pozwolą ochronić nas przed silnym promieniowaniem słonecznym czy też przed niespodziewanym deszczem.

Jakie meble ogrodowe wybrać na taras? Możliwości jest wiele. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się komplety technorattanowe – w kolekcjach znajdziemy elementy, które pozwolą nam na zaaranżowanie zarówno niewielkiego balkonu, jak i przestronnego tarasu. Nowoczesne meble technorattanowe zachwycą designem i wysokimi parametrami technicznymi. Dzięki zastosowaniu aluminium czy tworzyw syntetycznych możemy mieć pewność, że nasze meble będą wyglądać doskonale przez długi czas.

meble-ogrodowe-milano-ii meble-ogrodowe-milano-i meble-ogrodowe-leonardo meble-ogrodowe-imola

Jak chronić meble ogrodowe w okresie jesieni i zimy?

Szukając sposobów na przedłużenie żywotności mebli ogrodowych i produktów takich jak grille czy parasole pamiętajmy o możliwości skorzystania z pokrowców ogrodowych. Nowoczesne pokrowce tworzone są z wysokiej jakości tkanin poliestrowych, których gęsty splot nie przepuszcza brudu. Dzięki możliwości swobodnego przepływu powietrza na powierzchni mebli nie gromadzi się wilgoć. Pokrowce posiadają niewielki ściągacz, który pozwala na lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu mebla.
pokrowiec-ogrodowy pokrowiec-ogrodowy

Share.

About Author