Oświetlenie do nowoczesnego ogrodu

0

Piękny ogród jest sumą wielu komponentów: zadbanej roślinności, elementów małej architektury, wygodnych mebli, ścieżek przecinających chodniki i dekoracji. Kropką nad „i” w każdej aranżacji zewnętrznej jest oświetlenie. Starannie i przemyślanie umieszczone lampy sprawią, że ogród będzie zachwycał o każdej porze, a poruszanie się po posesji po zmroku będzie komfortowe i bezpieczne. W jakie oświetlenie szczególnie warto zainwestować? Sprawdź nasze propozycje

Ekologicznie i tanio: lampy solarne

Nowoczesne i przyjazne środowisku naturalnemu lampy słoneczne są doskonałą alternatywą dla klasycznych urządzeń. W przeciwieństwie do lamp elektrycznych, modele zasilane energią słoneczną są przenośne i nie wymagają samodzielnego włączania. Wyposażone są w czujniki zmierzchowe, dzięki którym lampy zaczynają świecić dokładnie wtedy, kiedy zachodzi taka potrzeba. Co więcej, lampki solarne są samowystarczalne i nie generują żadnych kosztów utrzymania. Zasilane są tym, czego w ogrodzie zawsze jest pod dostatkiem – słońcem. Efektowne, subtelne lampki solarne w kształcie lampionów prezentuje w swoim katalogu marka Zumm.

lampa-solarna-kate- lampa-solarna-kate- lampa-solarna-tom

Lampiony rattanowe – naturalne akcenty

Kochasz spędzać ciepłe wieczory na tarasie, wpatrując się w gwiazdy? Każdą romantyczną duszę zainteresują lampiony proponowane przez markę Vimine. Duże, małe, okrągłe i podłużne, białe i naturalne… Wybór dostępnych modeli jest ogromny! Każdy lampion wykonany jest w całości ręcznie z egzotycznego rattanu pozyskiwanego z ekologicznych plantacji zrównoważonego rozwoju. Ażurowe, lekkie konstrukcje wyposażone są w szklane wkłady. Przezroczyste tuby pięknie eksponują zapaloną świecę. Szkło użyte do ich produkcji nie nagrzewa się, więc użytkowanie lampionów jest w pełni bezpieczne.

lampion-kwadratowy-rousillon lampion-kwadratowy-rousillon lampion-okragly-avignon lampion-okragy-emilion

Share.

About Author