Oryginalne meble tarasowe – co wybrać?

0

Przydomowy taras to najlepsze miejsce do podawania posiłków latem, ale też do organizowania spotkań w gronie rodziny, znajomych, do odpoczynku. Zaprojektowanie tej przestrzeni nie jest trudne – przekonują dekoratorzy i producenci mebli ogrodowych. Dzięki licznym kompletom meblowym szybko znajdziemy meble dopasowane do naszych potrzeb. Co proponują najlepsi designerzy?

Meble technorattanowe – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Nie ma wątpliwości, że największą popularnością wśród kupujących meble wymienia się meble technorattanowe. Współcześnie meble te są projektowane zgodnie z najnowszymi trendami – oznacza to, że dzięki nim stworzymy aranżację tarasu w stylu minimalistycznym, skandynawskim czy prowansalskim. Meble technorattanowe, poza tym, że są piękne, zwracają uwagę poprzez swoje parametry techniczne – meble takie są wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne i działanie wilgoci. Jest to zasługą zastosowania odpowiednich materiałów. Wierzch mebli tworzy plecionka technorattanowa – ten rodzaj materiału ma nieporowatą strukturę, przez co nie chłonie wilgoci czy brudu. Czyszczenie takiej powierzchni nie sprawia problemów. Technorattan zabezpieczony jest przed promieniowaniem UV – oznacza to, że na długi czas zachowa oryginalny, piękny wygląd. Stelaże mebli wykonywane są z lekkiego aluminium.

meble-ogrodowe-imola meble-ogrodowe-leonardo meble-ogrodowe-milano-ii meble-ogrodowe-milano-i

Meble modułowe jako oryginalny i funkcjonalny dodatek

Ciekawą propozycją na nietuzinkowe meble ogrodowe są meble modułowe – są to kolekcje składające się z kilku elementów, które możemy wykorzystywać osobno, jak i łączyć przy pomocy niewielkich złączek. Kolekcje takie idealnie sprawdzą się w przypadku osób kreatywnych, które cenią sobie możliwość zmiany w obrębie strefy wypoczynkowej. Meble modułowe oparte są na aluminiowych lub drewnianych stelażach.

meble-ogrodowe-nimes meble-ogrodowe-rapallo meble-ogrodowe-rond meble-ogrodowe-cannes

Share.

About Author