Ogród nowoczesny – inspiracje na wyciągnięcie ręki!

0

Szukając pomysłu na przydomową przestrzeń warto wybrać ogród nowoczesny – inspiracje na tego typu ogrody są w zasięgu ręki! Chcąc stworzyć ogród nowoczesny warto wybrać jedną z licznych propozycji topowych producentów: oferują nam oni nowoczesne meble ogrodowe oraz liczne dodatki, które z pewnością pozwolą na stworzenie eleganckiej i funkcjonalnej przestrzeni.

Ogród nowoczesny: inspiracje czerpane z natury!

meble-ogrodowe-asti

Wśród najchętniej wykorzystywanych trendów i rozwiązań w naszych ogrodach wymienia się meble technorattanowe. To idealne rozwiązanie na ogród nowoczesny – inspiracje w kolekcjach technorattanowych czerpane są z trendów klasycznych, jak i nowoczesnych. Dlaczego technorattan jest tak wysoko ceniony przez kupujących?

MILANO I – nowoczesne meble technorattanowe dla wymagających

meble-ogrodowe-milano-i

Szukając idealnych mebli technorattanowych warto zwrócić uwagę na kolekcję MILANO I. To idealne rozwiązanie na ogród nowoczesny – inspiracje związane z tym zestawem to przede wszystkim naturalny rotang. Kolekcja MILANO I to zestaw modułowy: składa się on z kilku elementów, które mogą być wykorzystywane osobno, jak i razem – wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji.

MILANO I stworzono z trwałych materiałów: wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa, wysoce odporna na ścieranie, wnikanie brudu czy promieniowanie słoneczne. Materiał ten nie traci pięknego koloru nawet po wielu latach użytkowania. Stelaże kolekcji stworzono z lekkiego, malowanego proszkowo aluminium. Materiał ten jest zabezpieczony przed wilgocią i pojawianiem się ognisk rdzy. Kolekcja MILANO I doskonale prezentować się będzie w otoczeniu zieleni i pozwoli na relaks blisko natury. Dzięki tym meblom każda chwila w ogrodzie czy na tarasie stanie się znacznie przyjemniejsza.

Ogród nowoczesny – inspiracje w odpoczynku!

lezak-ogrodowy-grazia

Chcąc wypoczywać w jak najlepszym stylu warto wybrać jedną z nowoczesnych leżanek ogrodowych. Sprawdzą się one idealnie w przestrzeniach takich jak ogród nowoczesny – inspiracje do tworzenia leżanek dało samo życie!

Leżanka ogrodowa GRAZIA to produkt chętnie wybierany przez miłośników relaksu. Wygodna leżanka zaprojektowana została w taki sposób, aby użytkownik mógł wygodnie czytać, leżeć czy drzemać w promieniach słońca. Dla wygody leżankę uzupełniono w podłokietniki. Lekka konstrukcja jest zasługą zastosowania aluminiowego stelaża – elementy aluminiowe zostały pomalowane proszkowo, co zabezpiecza je przed wilgocią. Leżanka GRAZIA wyposażona jest również w miękkie siedzisko.

Fotel wiszący KOKON – zainspiruj się nowoczesnym designem

fotel-wiszacy

W kilka chwil stworzysz ogród nowoczesny – inspiracje są w zasięgu ręki! Jedną z najciekawszych propozycji do ogrodu, ale również na taras czy balkon, jest fotel wiszący KOKON. Futurystyczny fotel pozwoli nam skutecznie oderwać się od ziemi i bujać w obłokach kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Fotel KOKON to propozycja dla każdego miłośnika ciekawego designu: obszerne siedzisko zamknięte zostało w pięknym kokonie, który skutecznie ochroni użytkowników nie tylko przed silnym promieniowaniem słonecznym, ale również przed podmuchami wiatru. Wewnątrz kokonu możemy drzemać, czytać, korzystać z przenośnego komputera – możliwości jest wiele. O komfort zadbają miękkie poduszki i siedziska wyściełające wnętrze. Fotel KOKON wykonany został z trwałych materiałów: wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa o nieporowatej strukturze, stelaż wykonano z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. W okresie jesieni i zimy fotel bez trudu przeniesiemy do wnętrza domu, gdzie dalej można z niego korzystać.

Share.

About Author