Nowoczesny ogród – wybieramy meble i funkcjonalny parasol!

0

Szukając inspiracji na stworzenie wyjątkowej przestrzeni wypoczynkowej zdecydowanie warto zwrócić uwagę na propozycje topowych producentów i projektantów. Proponują nam oni nie tylko wyjątkowe komplety wypoczynkowe, ale też doskonałe wzornictwo oraz wysoką trwałość produktów. Jakie komplety wybrać do ogrodu, aby zapewnić sobie wygodę?

Komplet wypoczynkowy technorattanowy

Wśród najchętniej kupowanych kompletów meblowych do ogrodu wymienia się dzisiaj meble technorattanowe. Nowoczesne zestawy odznaczają się przede wszystkim estetyką: projektanci dbają o to, aby oferowane komplety odzwierciedlały najnowsze trendy i idealnie wpisywały się w chętnie wykorzystywane style. Meble technorattanowe to rozbudowane kolekcje, w których znajdziemy wszystko co niezbędne do stworzenia funkcjonalnej przestrzeni wypoczynkowej: sofy narożne, wygodne fotele i leżanki ogrodowe, stoliki kawowe, fotele wiszące.

Decydując się na meble technorattanowe wiele osób pyta o ich trwałość – warto więc przyjrzeć się tym meblom z bliska! Meble technorattanowe posiadają aluminiowe stelaże – dzięki zastosowaniu aluminium całkowita waga mebla nie jest wysoka, a jego podnoszenie czy przenoszenie nie sprawia żadnego problemu. Stelaż malowany jest proszkowo co oznacza, że jest on zabezpieczony przed wilgocią i korozją. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa – tworzywo to ma nieporowatą strukturę, co oznacza, że nie wchłania ono brudu czy wilgoci.

Parasol w ogrodzie – jaki model wybrać?

Aby móc odpoczywać komfortowo w naszym ogrodzie czy na tarasie konieczny jest również parasol słoneczny. Nowoczesne parasole posiadają wiele punktów regulacji, przez co bez trudu dopasujemy kąt padania cienia. Dodatkowo czasza parasola wykonana jest z tkaniny technicznej – ten rodzaj materiału zabezpieczony jest przed płowieniem oraz wnikaniem brudu.

Share.

About Author