Nowoczesne komplety tarasowe – jakie meble wybrać?

0

Odpoczynek na tarasie to świetna propozycja na sobotnie popołudnie. Zaaranżowanie takiej przestrzeni nie zajmie dzisiaj wiele czasu. Podstawą są wygodne i dopasowane do potrzeb meble, które zaproponują nam topowi projektanci.

Zestawy technorattanowe – nowoczesny design i wysoka trwałość

Kolekcje technorattanowe są obecnie jednymi z najchętniej kupowanych. Klienci cenią sobie ich doskonały design, świetna jakość, ale przede wszystkim: szeroki wybór elementów. Meble technorattanowe rewelacyjnie sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich czy minimalistycznych – nadadzą elegancji, zapewnią komfort wypoczynku. Meble takie oparte są na lekkich, aluminiowych konstrukcjach, które zabezpieczone są przed działaniem wilgoci i korozją. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa – atutem jest szeroki wybór kolorystyczny. W kolekcjach znaleźć można obszerne sofy, leżanki ogrodowe, wiszące fotele w kształcie kokonów, krzesła, stoliki kawowe.

A może meble modułowe?

Niebanalną propozycją na zaaranżowanie przestrzeni blisko domu są meble modułowe. Kolekcje takie to zestawy składające się z kilku elementów – atutem jest tu możliwość wykorzystywania ich osobno, jak i razem. Dzięki niewielkim złączkom elementy kompletu można łączyć, tworząc w ten sposób rozłożyste sofy narożne czy leżanki dla dwojga. Takie meble pozwolą na kreatywne podejście do przestrzeni, jak również na dopasowywanie miejsca wypoczynkowego do aktualnych potrzeb. Wśród najciekawszych mebli modułowych warto wymienić te osadzone na stelażach z naturalnego, egzotycznego drewna – w tym celu najczęściej wykorzystywany jest eukaliptus. Jasne drewno łączone jest z ciemniejszym kolorem tapicerki poduszek i siedzisk, co daje wyjątkowe rezultaty. Meble modułowe urozmaicane są też niebanalnymi dodatkami – ciekawą opcją jest lina polipropylenowa, która wypełnia

 

Share.

About Author