Meble ogrodowe – inspiracje i propozycje

0

Obszerny ogród to idealne miejsce na meble ogrodowe – inspiracje na to, jak zaprojektować ciekawą przestrzeń wypoczynkową znajdziemy dzisiaj w sieci, gazetach branżowych, stronach producentów. Zaaranżowanie miejsca, z którego korzystać będzie cała rodzina, nie jest trudne – dzięki niezliczonym kolekcjom meblowym będziemy w stanie wybrać elementy, które spełnią nasze oczekiwania i ziszczą marzenia o odpoczynku blisko domu. Jakie rozwiązania okażą się najlepsze?

Wypoczynkowe meble ogrodowe – inspiracje na piękny ogród

meble-ogrodowe-milano

Wypoczynek w ogrodzie to najlepsze, co możemy sobie zapewnić w trakcie lata. Relaks blisko domu, wśród zieleni i w otoczeniu bliskich pozwoli na zregenerowanie sił i czerpanie pełnymi garściami z lata. Ciekawą propozycją są technorattanowe meble ogrodowe – inspiracje są w zasięgu ręki!

Kolekcja MILANO to propozycja dla osób ceniących ponadczasowe piękno – zestaw mebli technorattanowych pozwoli nam na stworzenie wypoczynkowego punktu centralnego w ogrodzie. Zestaw składa się z kilku elementów: sofy modułowej, stolika kawowego oraz pufy. Całość tworzy elegancką, zwartą zabudowę i daje wiele możliwości na spędzanie czasu. Technorattan ceniony jest przede wszystkim za swoją trwałość – nieporowate włókno technorattanowe jest zabezpieczone przed działaniem wilgoci, wnikaniem brudu, promieniowaniem słonecznym. Stelaże tworzone są z lekkiego aluminium malowanego proszkowo.

Drugą propozycją na meble technorattanowe w ogrodzie jest kolekcja IMOLA. Są to nowoczesne meble ogrodowe – inspiracje dla tworzenia tej kolekcji projektanci znaleźli w modzie retro! Zestaw IMOLA to kolekcja modułowa: z dwóch sof możemy stworzyć obszerną sofę narożną, a filiżanki z kawą czy desery położymy na eleganckim stoliku kawowym. Kolekcja IMOLA to propozycja zarówno do ogrodów, jak i na niewielkie tarasy czy balkony. Piękne meble IMOLA stworzą ciekawą aranżację i pozwolą cieszyć się każdym, letnim dniem.

Kawowe meble ogrodowe – inspiracje na udane popołudnie!

meble-ogrodowe-asti

Popołudnie w otoczeniu bliskich to najlepiej spędzony czas. Dzięki kompletowi wypoczynkowemu ASTI każda chwila w ogrodzie stanie się magiczna. Nowoczesny komplet kawowy ASTI to propozycja dla osób ceniących trwałość i nietuzinkowy design. Kolekcja składa się z obszernego stołu oraz sześciu foteli technorattanowych. Poprzez zastosowanie wysokiej klasy technorattanu możemy być pewni, że nasze meble na długi czas zachowają doskonały wygląd i będą cieszyć nasze oczy.

Chcąc stworzyć przestrzeń do podawania posiłków warto wybrać meble eleganckie i funkcjonalne. Pomogą nam w tym wygodne krzesła ELOS oraz stół ogrodowy SIMI. Krzesła oparto na aluminiowych stelażach, siedzisko i oparcie wykonano z liny polipropylenowej. Lina ta nie chłonie wilgoci i brudu, nie rozciąga się, zapewnia odpowiednią wentylację skóry. Stół posiada ciekawy blat, który stworzono poprzez połączenie tworzyw sztucznych oraz cementu. Taka powierzchnia będzie odporna na uszkodzenia, zarysowania.

Nietuzinkowe meble ogrodowe – inspiracje w designie

lezak-ogrodowy-cordoba

Chcąc zaprojektować ogród w sposób oryginalny wybierzmy ciekawe meble ogrodowe – inspiracje dadzą nam sami projektanci. Jednym z najpiękniejszych mebli jest leżanka ogrodowa CORDOBA.

Leżanka doskonale sprawdzi się w zacienionych zakątkach ogrodu, gdzie będziemy mogli w spokoju poczytać czy drzemać. Lekka konstrukcja to zasługa zastosowania aluminiowego stelaża malowanego proszkowo. Dla większej wygody producenci zaproponowali regulowany zagłówek, którego pozycję dostosowujemy do aktualnych potrzeb. Całość uzupełniają wygodne podłokietniki.

Share.

About Author