Meble ogrodowe do strefy wypoczynkowej

0

Nowoczesne meble ogrodowe zaskoczą nas pod wieloma względami: są one tworzone z materiałów najwyższej klasy, zabezpieczono je przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Są one również projektowane tak, aby idealnie wpisywały się w nowoczesne trendy. Meble takie będą nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale też piękną ozdobą. Jaki komplet wybrać?

Nowoczesne meble technorattanowe

Wśród licznych mebli ogrodowych najchętniej wybieranymi są dzisiaj komplety technorattanowe. Meble wykonane z technorattanu odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie brudu – struktura mebla jest lekka, co jest wynikiem zastosowania lekkich, aluminiowych stelaży malowanych proszkowo. Takie stelaże  sprawiają, że podnoszenie czy przenoszenie mebla nie sprawia żadnego problemu. Dodatkowo malowanie proszkowe chroni stelaż przed korozją czy odkształcaniem. Okrycie mebla tworzy technorattanowa plecionka – jest to materiał syntetyczny, wysoce odporny na wnikanie brudu czy promieniowanie UV. Technorattan nie odkształca się, nie zmienia koloru, nie płowieje – nawet po wielu latach użytkowania zachowuje on wspaniały kolor. W kolekcjach technorattanowych znajdziemy przede wszystkim sofy narożne, klasyczne sofy, leżanki ogrodowe, fotele wiszące w kształcie kokonów, fotele, krzesła, stoliki kawowe.

fotel-na-balkon-leonardo meble-ogrodowe-filip-ii meble-ogrodowe-leonardo meble-ogrodowe-rapallo

Meble modułowe – innowacje na polskim rynku

Ciekawą propozycją są również meble modułowe – to komplety składające się z elementów, które możemy wykorzystywać osobno, jak i łączyć ze sobą. Niewielkie złączki pozwalają na tworzenie obszernych sof narożnych, które pozwolą na ugoszczenie kilkorga gości. Meble modułowe projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami: do ich produkcji wykorzystywane jest lekkie aluminium, liny polipropylenowe, plecionki polietylenowe.

meble-ogrodowe-bordeaux meble-ogrodowe-bordeaux meble-ogrodowe-bordeaux meble-ogrodowe-cannes

Share.

About Author