Jak zaprojektować wyjątkowy taras?

0

Przydomowy taras może stać się naszym ulubionym miejscem wypoczynkowym – przekonują architekci oraz producenci mebli ogrodowych. Poprzez odpowiednią aranżację zmienimy tę przestrzeń nie do poznania i nadamy jej wyjątkowego charakteru. Jakie meble i dodatki wybrać, aby nasz taras był wyjątkowy? Co proponują producenci?

Postaw na trwałe meble wypoczynkowe

Podstawą w wyborze mebli wypoczynkowych jest określenie naszych potrzeb. Czy nasz taras ma być miejscem wypoczynkowym? A może chcemy podawać na nim pyszne posiłki i podejmować gości na grillu? Różnorodność kolekcji sprawia, ze bez trudu znajdziemy meble dopasowane do naszych potrzeb. Ciekawą opcją jest również możliwość wyboru mebli modułowych – składają się one z elementów, które możemy wykorzystywać osobno lub razem, w zależności od potrzeb i chwili. Meble modułowe osadzone są na lekkich, aluminiowych stelażach. Malowane proszkowo konstrukcje są zabezpieczone przed działaniem wilgoci i korozją. Wierzch takich mebli pokryty jest wygodnymi i miękkimi poduszkami wypełnionymi elastyczną gąbką.

meble-ogrodowe-asti-royal meble-ogrodowe-masca meble-ogrodowe-masca zestaw-ogrodowy-arona

Niewielki taras – wybierz komplet kawowy

Niewielki taras nie jest problemem w aranżacji – przekonują producenci mebli. Szukając inspiracji na ciekawą przestrzeń wypoczynkową wykorzystajmy komplety kawowe, składające się zazwyczaj z 2-3 wygodnych foteli oraz stolika kawowego. Taki komplet z pewnością podniesie estetykę i pozwoli nam się cieszyć latem, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Wśród najchętniej wybieranych mebli kawowych wymienia się komplety technorattanowe: są one lekkie, wykonane z trwałych tworzyw i zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. W okresie jesieni i zimy nasze meble tarasowe warto zabezpieczyć przy pomocy pokrowców ogrodowych – pozwolą one na przedłużenie żywotności mebli.

meble-ogrodowe-imola meble-ogrodowe-leonardo meble-ogrodowe-monza meble-ogrodowe-parma-ii

Share.

About Author