Jak urządzić duży taras, aby miejsce to zachwycało funkcjonalnością?

0

Przydomowa przestrzeń jaką jest taras może zmienić się w wyjątkowe miejsce wypoczynkowe – konieczne są jedynie odpowiednie meble i dodatki. Jak urządzić duży taras, aby miejsce to stało się ulubionym miejscem wypoczynkowym dla naszych bliskich?

Jak urządzić duży taras – przestrzeń zmieniająca się wraz z potrzebami

meble-ogrodowe-asti meble-ogrodowe-oviedo meble-ogrodowe-rapallo zestaw-ogrodowy-sim

Nasz przydomowy taras może zmieniać się tak, jak tylko tego potrzebujemy. W ciągu tygodnia może być to miejsce, gdzie odpoczywamy popołudniami po trudach pracy i szkoły, w ciągu weekendu jest to idealna przestrzeń do organizowania wspólnych posiłków czy spotkań w gronie znajomych na grillu. Taras sprawdzi się też jako przestrzeń zabaw dla naszych dzieci czy też miejsce, gdzie urządzimy sobie letni home office. Chcąc korzystać z tarasu na tak wiele sposobów konieczne są odpowiednie meble ogrodowe. Jak urządzić duży taras funkcjonalnie i z głową?

Wybieramy meble na duży taras

meble-ogrodowe-siena zestaw-ogrodowy-grado zestaw-ogrodowy-arona meble-ogrodowe-leonardo

Jakie komplety meblowe sprawdzą się najlepiej na dużych tarasach? Przede wszystkim warto pomyśleć o kompletach wypoczynkowych składających się z sof narożnych. Takie sofy pozwolą nam wygodnie usadzić większą ilość gości, ale też sprawią, że możliwe stanie się… ucięcie drzemki podczas letniego popołudnia. Sofa ogrodowa wykonana z technorattanu to strzał w dziesiątkę – meble technorattanowe cieszą się sporym zainteresowaniem głównie z powodu ich pięknego wyglądu, ale też wysokiej odporności na zmienne warunki atmosferyczne.

Inną propozycją na duży taras jest zestaw obiadowy – składa się on zazwyczaj z dużego, drewnianego stołu ogrodowego oraz sześciu krzeseł czy foteli. Taki komplet może stać się punktem centralnym na naszym tarasie – to tu zapraszać będziemy bliskich na wspólne posiłki czy grilla. Ciekawą propozycją są także zestawy kawowe, których elementem charakterystycznym są niskie i szerokie stoliki kawowe.

Share.

About Author