Gwarancja wypoczynku blisko domu

0

Szukając idealnego miejsca na relaks często pomijamy własne balkony tarasy czy ogrody uważając, że ich aranżacja będzie kosztowna. Nic bardziej mylnego – dzisiaj topowi producenci proponują nam rozwiązania, które nie tylko wpłyną na poprawę estetyki otoczenia ogrodu czy tarasu, ale też takie, które nie zrujnują naszego portfela. Jakie meble i dodatki wybrać?

Meble technorattanowe – świetna jakość w rozsądnej cenie

Chcąc zaaranżować taras czy ogród w sposób szybki, ale też wykorzystać meble, które będą trwałe, warto wybrać nowoczesne meble technorattanowe. Komplety technorattanowe proponowane są dzisiaj w odświeżonej wersji – meble te zaskoczą nas wysoką jakością wykonania, trwałością elementów oraz szerokim wyborem. Meble takie dzielone są na komplety wypoczynkowe, kawowe. W przypadku kompletów wypoczynkowych znajdziemy w nich obszerne sofy narożne oraz wygodne fotele czy stoliki kawowe. Komplety kawowe składają się z kilku elementów: wygodnych krzeseł oraz wąskiego stolika kawowego. Jak konstruowane są takie meble?

Meble technorattanowe oparte są na lekkich stelażach aluminiowych – ten rodzaj tworzywa maluje się proszkowo, aby był zabezpieczony przed działaniem wilgoci, odkształcaniem czy korozją. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa – materiał ten jest syntetyczny, wysoce odporny na ścieranie czy wnikanie brudu. Technorattan dostępny jest w szerokiej gamie kolorów.

Meble wypoczynkowe w cieniu

Decydując się na zaprojektowanie miejsca wypoczynkowego warto również pomyśleć o tym, w jaki sposób ochronić je przed słońcem. Najprostszym i najchętniej stosowanym rozwiązaniem są dzisiaj parasole ogrodowe. Nowoczesne parasole posiadają obszerne czasze tworzone z tkanin technicznych, które skutecznie chronią przed promieniowaniem UV, jak również zapewniają komfortowy cień i niższą temperaturę.

Share.

About Author