Funkcjonalny taras – jakie meble i dodatki wybrać?

0

Przydomowy taras może zmieniać się zgodnie z naszymi oczekiwaniami – może być miejscem wypoczynku, przestrzenią odpowiednią do spędzania czasu z bliskimi czy rodziną, miejscem spotkać przy grillu czy nawet przestrzenią do pracy w czasie home office. Kluczem jest tu dobranie odpowiednich mebli i dodatków, które pozwolą na zmiany. Jakie rozwiązania proponują nam topowi producenci?

Nowoczesne meble modułowe – co warto o nich wiedzieć?

Chcąc móc stale zmieniać wygląd taras i dopasowywać go do aktualnych potrzeb konieczne jest przede wszystkim wybranie odpowiednich mebli. Wśród licznych kolekcji warto zwrócić uwagę na meble modułowe – są to oryginalne kolekcje w których elementy mogą być wykorzystywane osobno lub razem, w zależności od potrzeb. Niewielkie złączki sprawiają, że łączenie elementów zajmuje dosłownie kilka sekund! W ten sposób pojedyncze fotele i sofki możemy złączyć o stworzyć wygodną i obszerną sofę narożną. Meble modułowe oparte są na aluminiowych stelażach lub konstrukcjach wykonanych z naturalnego drewna. Takie zróżnicowanie sprawia, że każdy znajdzie meble dopasowane do jego gustu.

meble-ogrodowe-filip-ii meble-ogrodowe-bordeaux meble-ogrodowe-cannes fotel-na-balkon-leonardo

Meble technorattanowe – nowoczesne wzornictwo na wyciągnięcie ręki

Ciekawym rozwiązaniem, które z pewnością wpłynie na odbiór naszej przestrzeni wypoczynkowej, jest wybranie mebli technorattanowych. Rozbudowane kolekcje technorattanowe doskonale sprawdzają się w każdej przestrzeni, nadając jej wyjątkowego wyglądu i charakteru. Meble technorattanowe są wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne i działanie wilgoci – do ich budowy zastosowano aluminiowe stelaże malowane proszkowo oraz włókno syntetyczne o nieporowatej strukturze. Komplety technorattanowe posiadają wiele elementów, dzięki którym dowolnie zaaranżujemy taras. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się sofy narożne, stoliki kawowe, wygodne fotele czy leżanki ogrodowe.

meble-ogrodowe-lyon meble-ogrodowe-lyon meble-ogrodowe-rapallo meble-ogrodowe-rapallo

Share.

About Author