Nowoczesne meble technorattanowe

0

Szukając inspiracji na piękny taras czy ogród warto zwrócić uwagę na propozycje topowych producentów mebli ogrodowych. Wśród licznych propozycji królują w nich meble technorattanowe zamknięte w obszernych kolekcjach. Czy meble takie spełnią nasze oczekiwania? Czy meble technorattanowe okażą się być odporne na zmienne warunki atmosferyczne?

Dlaczego warto wybrać technorattan?

Nie ma wątpliwości, że to właśnie meble technorattanowe uważane są dzisiaj za jedne z najlepszych do stref wypoczynkowych na świeżym powietrzu. Są one wykorzystywane nie tylko w prywatnych ogrodach czy na tarasach, ale również w restauracjach, hotelach czy pensjonatach jako uzupełnienie przestrzeni wypoczynkowej dla gości. Meble technorattanowe cieszą się popularnością przede wszystkim przez ich wysoką trwałość – materiały użyte do tworzenia mebli technorattanowych są zabezpieczone nie tylko przed wilgocią czy wysokimi temperaturami – są one również odporne na wnikanie brudu czy na silne promieniowanie słoneczne. Jak to możliwe?

Meble technorattanowe tworzone są z włókna syntetycznego o nieporowatej strukturze – taki materiał, tworzący wierzchnią warstwę mebla, nie chłonie zabrudzeń, jest prosty w czyszczeniu. Stelaż mebla tworzy lekka konstrukcja z aluminium malowanego proszkowo – taki stelaż zabezpieczony jest przed wilgocią i rdzą. Dzięki aluminium mebel nie jest ciężki!

meble-ogrodowe-bordeaux meble-ogrodowe-cannes meble-ogrodowe-filip-ii meble-ogrodowe-filip-ii

Meble technorattanowe – co wybrać?

Szeroki wybór mebli technorattanowych sprawia, że chwilę zajmuje nam podjęcie decyzji. Na niewielkich tarasach czy balkonach najlepiej sprawdzą się zestawy kawowe, złożone z dwóch lub trzech foteli i stolika kawowego. Na większych tarasach czy w ogrodach możemy wykorzystać komplety wypoczynkowe z sofami. Uzupełnieniem mogą być donice technorattanowe, w których zasadzimy ulubione, letnie kwiaty.

meble-na-balkon-filip-ii meble-ogrodowe-asti meble-ogrodowe-bordeaux meble-ogrodowe-bordeaux

Share.

About Author