Jakie donice na taras wybrać?

0

Stworzenie funkcjonalnego i przytulnego tarasu blisko domu nie zajmie nam dzisiaj wiele czasu – producenci mebli outdoorowych i dodatków co sezon prezentują nam nowe produkty, które pozwolą na zaprojektowanej komfortowej przestrzeni. Chcąc cieszyć się zielenią blisko nas warto zastanowić się: jakie donice na taras wybrać? W poszukiwaniu idealnych warto zwrócić uwagę na donice technorattanowe i cementowe.

Technorattan – odpowiedź na to, jakie donice na taras wybrać!

 donica-ogrodowa-scaleo  donica-ogrodowa-scaleo  donica-ogrodowa-scaleo  donica-ogrodowa-scaleo

Technorattan jest tworzywem niezwykle wszechstronnym, jednak my kojarzymy go głównie z meblami ogrodowymi. Nowoczesne komplety ogrodowe zaskoczą pozytywnie, szczególnie pod względem designu, ale i trwałości. Technorattan jest tworzywem syntetycznym, wysoce odpornym na zmienne warunki atmosferyczne, wilgoć, wnikanie brudu. Nieporowata struktura technorattanu sprawia, że czyszczenie powierzchni nie zajmuje wiele czasu.

Donice z technorattanu to propozycja dla osób ceniących klasyczne wzornictwo – takie donice świetnie wpiszą się w zaaranżowany już taras przy pomocy mebli technorattanowych. Szeroki wybór donic sprawia, że bez trudu znajdziemy pojemnik zarówno na niewielkie rośliny, jak chryzantemy czy bratki, jak i doniczki odpowiednie do sadzenia lawendy czy ogrodowych krzewów.

Nowoczesne donice wykonane z cementu

donica-ogrodowa-z-cementu donica-ogrodowa-z-cementu donica-ogrodowa-z-cementu donica-ogrodowa-z-cementu

Propozycją dla miłośników nowoczesnego designu są donice cementowe. Trwałe i stosunkowo ciężkie donice to świetna propozycja, kiedy na tarasie chcemy posadzić szybko rosnące tuje czy inne krzewy tworzące wokół tarasu zielony mur. Donice cementowe są wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne i wilgoć, prezentują się doskonale w różnych aranżacjach: zarówno minimalistycznych, jak i prowansalskich czy angielskich. Donice cementowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Share.

About Author

http://m34.pl/nowoczesne-donice-na-tarasie/ https://hellheaven.pl/kask-do-jazdy-konnej-i-spolka-czyli-stroj-dla-poczatkujacego-jezdzca/ https://hanza.edu.pl/kask-do-jazdy-konnej-kontra-toczek/