Grill na tarasie – czego potrzebujemy?

0

Stworzenie przestrzeni idealnej do organizowania grilla nie jest dzisiaj trudne – o ile tylko zapoznamy się z propozycjami topowych producentów i wybierzemy elementy, które pozwolą nam na komfortową aranżację. Co proponują producenci i projektanci? Jakie elementy okażą się niezbędne?

Wygodny stół jadalny z krzesłami

Aby móc podejmować gości na grillu konieczne jest przede wszystkim zadbanie o odpowiedni stół oraz wygodne krzesła. Wśród licznych propozycji warto wymienić z pewnością stół jadalny wykonany z naturalnego drewna tekowego – drewno doskonale wpisze się w estetykę tarasu i sprawi, że przestrzeń ta zyska ciekawą estetykę. Uzupełnieniem stołu powinny być wygodne fotele lub krzesła – jedną z ciekawszych opcji są nowoczesne krzesła oparte na aluminiowych stelażach, w których siedziska i oparcia tworzone są z lin polipropylenowych. Liny nie chłoną wilgoci czy brudu, nie rozciągają się. O komfort zadbają również nowoczesne parasole ogrodowe – dzięki licznym punktom regulacji parasole skutecznie ochronią nas przed palącym słońcem… a nawet niespodziewanym deszczem!

zestaw-ogrodowy-toledo zestaw-ogrodowy-toledo stol-ogrodowy-oviedo meble-ogrodowe-rapallo

Wysokiej jakości grill gazowy

Chcąc grillować ulubione potrawy w okresie letnim warto postawić na urządzenie wysokiej klasy. Nowoczesne grille gazowe to propozycja dla najbardziej wymagających klientów – konstrukcje grillów wykonane są ze stali nierdzewnej, a użytkownicy mają do dyspozycji kilka palników z możliwością regulowania wysokości płomienia. W przeciwieństwie do klasycznych grillów węglowych grille tego typu nie wydzielają gryzącego dymu, a więc samo grillowanie jest znacznie przyjemniejsze. Grille gazowe posiadają wiele schowków i szuflad, w których bez trudu zmieścimy przybory niezbędne do grillowania. Szeroki ruszt pozwoli na grillowanie dużej ilości jedzenia w jednym czasie.

grill-ogrodowy-gazowy grill-ogrodowy-gazowy grill-ogrodowy-gazowy grill-ogrodowy-gazowy

 

Share.

About Author